• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Studenckie Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego powstało w marcu 2006 r. Zrzesza przede wszystkim studentów prawa, zainteresowanych tematyką prawa gospodarczego i handlowego, ale nie brakuje u nas także studentów innych kierunków.

Koło organizuje różnego rodzaju szkolenia, warsztaty oraz cykliczne spotkania, na których członkowie przedstawiają swoje referaty.

Jeśli chcesz włączyć się w nasze działania, czy skontaktować się z kierownictwem koła, zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.facebook.com/KNPGiH/.