• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Koło Naukowe Języka Francuskiego Prawniczego rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku pod opieką mgr Agaty Adamczyk-Gzary.  Praca w oparciu o autentyczne materiały pozwala uczestnikom spotkań poznać specyfikę systemu prawnego Francji w porównaniu do rozwiązań polskich i światowych oraz ćwiczyć całe spektrum umiejętności językowych poprzez m.in. analizę aktów normatywnych, czytanie tekstów umów, artykułów prasowych  czy rozwiązywanie quizów leksykalno-gramatycznych. Jednocześnie kurs posiada swoją wirtualną odsłonę na platformie e-learningowej.

Terminy spotkań:

co drugi czwartek, godz. 8:30, sala 2.25