• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Sekretariat Studiów Doktoranckich

Pracownicy:

• mgr Joanna Debernic, pokój: 2.42 (II piętro), telefon: (0 32) 359 1905, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:

- poniedziałek, czwartek, piątek godz. 10.00-14.00,