• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Biuro Ewaluacji i Obsługi Instytutu

Pracownicy:

• Ewa Klyszcz, pokój: 2.2 (II piętro), telefon: (0 32) 359 16 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Faustyna Głuszak-Jarzyna, pokój: 2.2 (II piętro), telefon: (0 32) 359 16 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Joanna Debernic, pokój: 2.42 (II piętro) telefon: (0 32) 359 19 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Agata Galbierz, pokój: 2.42 (II piętro) telefon: (0 32) 359 17 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Małgorzata Nowacka, pokój: 1.9 (I piętro), telefon: (0 32) 359 18 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:

Poniedziałek – piątek, godz. 7.30 – 15.30.