• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Dziekanat – Biuro ds. finansowych, stypendialnych i socjalnych

Pracownicy:

• mgr Agnieszka Cichoń - sprawy stypendialne, akademiki, pokój: 1.15, telefon: (0 32) 359 21 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • mgr Gabriela Paluch - sprawy finansowe studentów, pokój: 1.15, telefon: (0 32) 359 20 63,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • mgr Alina Czapik - sprawy finansowe studentów, pokój: 1.15, telefon: 32 359 20 63, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Małgorzata Mrozińska, pokój: 1.15, telefon: 32 359 21 01 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:

• Poniedziałek: nieczynne
  • Wtorek: 12.00- 17.00 ( w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec, lipiec 11.00-15.00)
  • Środa: nieczynne
  • Czwartek: 10.00-15.00
  • Piątek: 10.00 - 13.00
  • Sobota: (dotyczy soboty zjazdowej) 07.30 - 13.00
  • Niedziela: nieczynne

• W miesiącu sierpniu pełnione będą dyżury zgodnie z ogłoszeniem