• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Dziekanat – Kierunek Prawo, studia stacjonarne

Pracownicy:

• mgr Leokadia Magosz, pokój: 1.26 (I piętro), telefon: (0 32) 359 18 19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • mgr Agnieszka Wola, pokój 1.26 (I piętro), telefon: 32 359 17 56, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • mgr Ewa Niedurny, pokój 1.26 (I piętro), telefon: 32 359 20 65, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:

• Poniedziałek: nieczynne
  • Wtorek: 12.00- 17.00 ( w miesiącach grudzień, styczeń, czerwiec, lipiec 11.00-15.00)
  • Środa: nieczynne
  • Czwartek: 10.00-15.00
  • Piątek: 10.00 - 13.00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

GODZINY DYŻURÓW DYREKTORÓW KIERUNKÓW : https://www.wpia.us.edu.pl/wydzial/wladze