• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Zespół ds. Projektów Wydziału

Pracownicy:

• mgr inż. Monika Łyczba, pokój: 2.2 (II piętro) telefon: (0 32) 359 16 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:

Poniedziałek – piątek, godz. 8.00 – 16.00.