Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej IUS PUBLICUM wraz z Polskim Towarzystwem Gospodarczym, Instytutem Prawa Gospodarczego oraz Polską Fundacją Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej IUS PUBLICUM ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Konstytucja Biznesu - nowe doświadczenie", która odbędzie się w dniu 27 listopada 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b, 40-007 Katowice).

Niniejsza konferencja będzie sposobnością do przeanalizowania nowych regulacji w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej, która w ocenie ich twórców ma przynieść pozytywny oddźwięk wśród przedsiębiorców. Powinna bowiem ułatwić podjęcie działalności gospodarczej oraz ma w swojej istocie zmienić stosunek organów administracji publicznej do przedsiębiorców. Z uwagi na datę konferencji, a to kilka miesięcy po wejściu w życie pakietu ustaw zwanych „Konstytucją Biznesu”, uczestnicy będą chcieli podzielić się nowymi doświadczeniami w sferze stosowania nowych przepisów.

Konferencja organizowana jest w ramach cyklu konferencji prowadzonych przez Polskie Towarzystwo Gospodarcze, pn. „Polscy przedsiębiorcy mówią o...”

Każdy uczestnik uczestnik konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zgłoszenia udziału można dokonywać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej: http://konferencja.iptg.pl/formularz-zgloszeniowy/

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.