Mamy przyjemność poinformować, iż Drużyna pięciorga naszych studentów w składzie:

Klaudia Krzysztowska, Mateusz Marchewka, Jagoda Rusińska, Weronika Szyszka oraz Tomasz Turejko, została zakwalifikowana do udziału w prestiżowym międzynarodowym konkursie Nuremberg Moot Court 2017. Drużyna prowadzona jest przez mgr Małgorzatę Myl oraz mgr Magdalenę Majos-Kwiatkowską. Studenci reprezentują Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego Publicznego i Prawa Europejskiego „IUS GENTIUM”.

Konkurs odbędzie się w dniach od 26 do 29 lipca 2017 r. w Pałacu Sprawiedliwości w Norymberdze, w legendarnej sali nr 600, gdzie sądzeni byli główni zbrodniarze wojenni III Rzeszy.

Wszystkim członkom Drużyny serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów związanych z aktywnością akademicką.