Z radością informujemy, iż podczas Frankfurt Investment Arbitration Moot Court który odbył się w dniach 18-23 marca2013 r., absolwentka naszego wydziału, Dominika Durchowska, reprezentując Uniwersytet Sztokholmski i tamtejszy program arbitrażowy (LL.M. in International Commercial Arbitration Law) otrzymała tytuł najlepszego pełnomocnika strony (the Best Advocate).

Również wraz z drużyną Dominika Durchowska zajęła pierwsze miejsce w kategorii ogólnej, wygrywając w finale z Uniwersytetem z Pekinu. W finałowym trybunale zasiedli Eduardo Silva Romero, Charles Poncet oraz Profesor Muthucumaraswamy Sornarajah.

W związku z indywidualnym wyróżnieniem Dominika Durchowska otrzymała stypendium McDermott Will & Emery, dzięki któremu będzie mogła podjąć studia na londyńskim uniwersytecie Queen Mary (LL.M. in International and Comparative Dispute Settlement at Queen Mary School of International Arbitration).

Więcej informacji o konkursie: