Szanowni Państwo,

mamy ogromną radość poinformować, że *Drużyna Vis Moot Team Silesia* w międzynarodowym konkursie "*III Brno Pre-Moot*" w Brnie zdobyła *I miejsce* w kategorii *"Najlepsza Drużyna"* ("*Best Team*") a *Pani Martyna Kasperska*, studentka IV roku prawa zdobyła* I miejsce* w kategorii dla najlepszego mówcy ("*1st Best Speaker*"). Wydział Prawa reprezentowały Panie: *Martyna Kasperska*, *Martyna Ucher* i *Agata Zwolankiewicz*.

Międzynarodowy Konkurs w arbitrażu handlowym "III Brno Pre-Moot" odbywał się od 11-12 lutego 2017 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Brnie (Právnická Fakulta, Masarykova Univerzita). Był to jeden z wielu międzynarodowych
turniejów poprzedzających Finał Konkursu pt.: "*The Annual Willem C. Vis International Arbitration Moot Competition*" w Wiedniu. Na turnieju w Brnie wystąpiło łącznie osiem reprezentacji, m.in. z Czech, Polski, Słowacji, Słowenii i Węgier.

Vis Moot Team Silesia 2017

Więcej o konkursie Vis Moot,  Drużynie Vis Moot Team Silesia i sukcesach reprezentacji naszego Wydziału zapraszamy do zakładki: http://www.wpia.us.edu.pl/willem-c-vis-moot-na-wpia-us-willem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-uswillem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-us

Zapraszamy na funpage Drużyny na facebooku: Vis Moot Team Silesia