Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w "VI KONGRESIE MŁODYCH LUDZI NAUKI - wizja, nauka, postęp", który odbędzie się w I kwartale 2017 roku w Krakowie, Bydgoszczy i Katowicach.

Organizatorami konferencji są:

KATEDRA INŻYNIERII MECHANICZNEJ I AGROFIZYKI
UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE

WYDZIAŁOWA RADA SAMORZĄDU DOKTORANTÓW
WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I ENERGETYKI, UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE

TRAICON S.C.
DZIEDZIC & MOCZULSKI

Dołożymy wszelkich starań, aby nasza konferencja, jak żadna inna, stworzyła niepowtarzalną okazję zapoznania się z aktualnymi zagadnieniami badawczymi, realizowanymi w jednostkach naukowych.

W ramach konferencji istnieje możliwość publikacji artykułów w następujących czasopismach naukowych: Agricultural Engineering (ISSN 2083-1587) - 10pkt, Infrastructure And Ecology Of Rural Areas (ISSN 1732-5587) - 10pkt oraz Technical Sciences (ISSN 1505-4675) - 11pkt. Ponadto wzorem poprzednich edycji planowanie jest wydanie monografii pokonferencyjnej.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć:

1. W I Komunikacie (załącznik)

2. Na stronie internetowej konferencji:  www.doktoranci.com.pl

3. Poprzez bezpośredni kontakt z komitetem organizacyjnym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu Facebook, na którym będziemy na bieżąco aktualizować informacje o nadchodzącej konferencji:

UWAGA !!! Termin zgłoszenia na Konferencje został przedłużony do 20 stycznia 2017 r.

Komitet Organizacyjny