Przedsiebiorczosc stacjonarna I stopnia

Seminaria dla studentów III roku prowadzone przez dr Katarzynę Pokryszkę będą się odbywały w poniedziałki o godz. 10:00 za wyjątkiem 13 i 27 listopada 2017r.

Szanowni Państwo,

w załączeniu zagadnienia szczegółowe do wykładów Instytucje europejskie i agendy UE.

dr Magdalena Półtorak

Drodzy Studenci! Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku.

Seminarium dla studentów III roku prowadzone przez dr Agnieszkę Piwowarczyk odbywać się będzie we wtorki o godz. 14:30 w pok. 2.1.

W dniu 12.10.2017 roku zostają odwołane zajęcia z dr. M. Czubą z powodu wyjazdu na konferencję.

Wykład z logiki praktycznej  ( za 04.10 ) odbędzie się w dniu  29 listopada o godz. 11.50 w auli nr 4

A. Podania o przywrócenie pierwszego terminu egzaminu - składa się do 7 dni od daty egzaminu lub do 7 dni od daty ustania przyczyny nieobecności (np. choroby).
B. Podania

UWAGA STUDENCI III ROKU!

Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące procedury składania indeksów i prac dyplomowych przed przystąpieniem do egzaminu

Seminarium u dr. Witolda Kurowskiego wyznaczone jest na poniedziałki na godz. 13:30 w pok. 2.1. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 lutego 2017 roku.

UWAGA STUDENCI  -- OŚWIADCZENIE O ZNAJOMOŚCI I AKCEPTACJI ZASAD WYNIKAJĄCYCH Z REGULAMINU OCHRONY (...) PRAC INTELEKTUALNYCH NA UŚ

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy