Stacjonarne Prawo

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że do końca sierpnia dziekanat będzie czynny w godzinach 10.00-13.00.

Od dnia 6 sierpnia 2018 roku do dnia 20 sierpnia 2018 roku nie będą wydawane dyplomy z kierunku Prawo Stacjonarne. Począwszy od dnia 21 sierpnia 2018 roku dyplomy będą wydawane raz

INDEKS + ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA

• Do 31 lipca 2018 r. ureguluj opłatę za elektroniczną legitymację studencką (17 zł) i indeks (4 zł) - w sumie 21 zł.

Wyniki (częściowe) egzaminu z historii prawa – studia stacjonarne (22.06.2018)

Szanowni Państwo,

po konsultacji z Profesorem Zenonem Bankowskim ustaliliśmy, że Państwa oceny końcowe z prowadzonych przez niego przedmiotów zostaną podwyższone celem uwzględnienia

Wyniki egzaminu przedterminowego z historii prawa – studia stacjonarne (7.06.2018)

319488

=4

319493

=3

319501

=4

319524

Szanowni Państwo,

Profesor Zenon Bankowski przesłał wyniki Państwa prac zaliczeniowych z przedmiotów "Beyond Text in Law and Legal Education" i "Living Lawfully". Listy

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Drużyny WPiA Uniwersytetu Śląskiego w Konkursie dotyczącym międzynarodowego arbitrażu handlowego pt.

Szanowni Państwo,

Poniżej informacja na temat formy zaliczenia z przedmiotów prowadzonych przez prof. Zenona Bankowskiego:

Discuss, in not more than 500 words, any issue relevant to the

Szanowni Państwo,

poniżej znajdą Państwo skrót najważniejszych informacji nt. procedur i terminów składania prac dyplomowych, indeksów, obron, etc.:

1. PRZYGOTOWANIE

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że dzisiejszy (środa, 21 marca) wykład p. dr hab. Teresy Kurowskiej z modułu Prawo obrotu nieruchomościami jest odwołany.

Szanowni Państwo,

wszyscy studenci zainteresowani uczestnictwem w zajęciach z prof. Barbarą Mikołajczyk - European Immigration Law prosimy o stawienie się w dniu 1.03.2018r

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu 27.02.2018r. wszystkie zajęcia prowadzone przez dr hab. M.Janika zostają odwołane