Niestacjonarne Prawo

gr 7 IV rok

na prośbę grupy nastąpiło przeniesienie zajęć gr. 7 prawo niestacjonarne (gr. piątkowa) z dnia 27 kwietnia godz. 14.55 - 16.25 na dzień 11 maja godz. 16.30 - 18.00 s. 3.48,

Seminarium mgr prowadzone przez Pana dr hab. Marka Zdebla odbędzie się 07.05.br godz. 17.00.

Szanowni Państwo.

Czyniąc zadość licznym prośbom studentów, uprzejmie informujemy, iż egzamin przedterminowy z Prawa karnego, zaplanowany został na 30 maja - godzina

Szanowni Państwo.

W załączniku przesyłam wyniki wczorajszego kolokwium.

Jakub Hanc

W dniach od 30 kwietnia do 4 maja dziekanat studiów niestacjonarnych prawa będzie nieczynny.

Zapraszamy Państwa   w sobotę  5 maja w godz. od 9.00 do 12.00

Szanowni Państwo,

Wczorajszy sprawdzian z oceną pozytywną zaliczyli:

p. Magdalena Chorąży-Suchy (9/10)

p. Jakub Dyda (6/10)

p. Dawid Stanaszek (6/10)

p. Oskar Szczuka (6/10)

p. Sandra

Szanowni Państwo,

II termin egzaminu z Publicznego Prawa Gospodarczego dla studentów, którzy mają przywrócony I termin oraz przedłużenie sesji, odbędzie się  w

UWAGA,

Studenci, którzy mają zaległości finansowe będą sukcesywnie usuwani z grup ćwiczeniowych z 10 semestru a co za tym idzie mogą mieć trudności z rozliczeniem 10

Studenci! Zapraszamy na cykl koncertów związanych z 50-leciem Uniwersytetu Śląskiego. Chcemy się Wam pochwalić, że w jury konkursu zasiada nasza Pani Kierownik Dziekanatu, mgr

Uprzejmie informuję, iż na spotkaniu wszystkich grup seminaryjnych ustaliliśmy następujące terminy zajęć w semestrze letnim:

IV rok studiów zaocznych - poniedziałek, godz

V rok studiów zaocznych - poniedziałek, godz

Uprawnieni do logowania są wszyscy studenci I roku.

Rejestracja rozpoczyna się 15.02.2018 o godz. 21:30

Studenci zobowiązani są do zarejestrowania na zajęcia z wybranego języka

Wyniki z egzaminu Międzynarodowe procedury ochrony praw człowieka od Pani profesor Mikołajczyk zostaną dodane do systemu usos w poniedziałek 29.01.2018r.

Szanowni Państwo,

przed obroną pracy magisterskiej, pracę należy wprowadzić do systemu APD (archiwizacji prac dyplomowych), ścieżka:  https://apd.us.edu.pl/ .

Logowanie tak jak

Poniżej link do zarządzenia Rektora odnośnie strony tytułowej pracy magisterskiej i oświadczenia autora pracy: