Praktyki i Praca

Kancelaria Prawno-Podatkowa LEI SPÓŁKA DORADZTWA PODAKOWEGO

z siedzibą w Katowicach poszukuje osób zainteresowanych odbyciem płatnych praktyk.

Oferta skierowana jest do

Kancelaria radcowska Ante Legem Błażej Nowak z siedzibą w Katowicach przyjmie na praktyki studenta/studentkę 4 lub 5 roku prawa.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na maila

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz ze wskazaniem dyspozycyjności na poniższy adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne

Kancelaria Adwokacka Berger Legal w Bielsku-Białej

oferuje płatne praktyki w okresie wakacyjnym dla

absolwentów prawalub studentów V roku prawa

Miejsce praktyk

Kancelarie Adwokackie Adwokatów Michała Grzenia oraz Katarzyny Ryniewicz - Grzenia zapraszają Studentki i Studentów Wydziału Prawa i Administracji III - V roku studiów

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniewa Rogowskiego zaprasza studentów III- V roku prawa celem odbycia bezpłatnych miesięcznych praktyk studenckich.

Wymagania:

- dyspozycyjność

W związku z dynamicznym rozwojem naszej kancelarii poszukujemy praktykanta do Działu Prawa Pracy.

CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim

Kancelaria Kubisa, Banasik, Wysocka – Spółka Partnerska Radców Prawnych z siedzibą w Katowicach, przy ul. Gliwickiej 2, poszukuje chętnych do odbycia bezpłatnych praktyk

KLG Kancelaria prowadzona przez radcę prawnego Katarzynę Lebiedowicz-Grzanka nawiąże współpracę ze studentem, -tką IV lub V roku (praktyka z możliwością nawiązania dłuższej

KANCELARIA NOTARIALNA PRZYJMIE DO PRACY AMBITNEGO STUDENTA IV- V ROKU Z MOŻLIWOŚCIĄ ODBYCIA APLIKACJI. PROSIMY O PRZESYŁANIE CV NA NASTĘPUJĄCY ADRES MAILOWY:  Ten adres pocztowy jest

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych chęcią rozpoczęcia ciekawej pracy, dającej możliwość rozwoju własnej kariery zawodowej w dobrze zorganizowanej kancelarii.

CV proszę

Kancelaria Adwokacka w Zabrzu, ul. Sądowa 2/6, przyjmie na praktykę studentów/studentki  IV-V roku studiów.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt z Kancelarią

na umowę zlecenie. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w pracy kancelaryjnej, za to można takie doświadczenie zdobyć.

- miejsce pracy: Katowice, Gliwicka 224,

- czas pracy: 7.30-15.30

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Tylkowskiej - Lipieta w Tarnowskich Górach
zajmująca się wszelkimi sprawami należącymi do zakresu świadczenia pomocy
prawnej przez radcę prawnego

Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna spółka komandytowa z siedzibą w Katowicach przyjmie do pracy studenta prawa lub administracji.

Student będzie miał możliwość zapoznania się