Praktyki i Praca

Nasza firma Expertus Sp. z o.o. specjalizuje się w windykacji i zarządzaniu wierzytelnościami, jednocześnie świadcząc usługi prawne. Obecnie poszukujemy kandydata na:

STAŻ

STAŻ

Wymagania:

• zainteresowanie prawem cywilnym i handlowym, w tym aspektami międzynarodowymi
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • odpowiedzialność

Kancelaria Adwokacka adw. Małgorzaty Przysucha z/s w Częstochowie, ul. H. Dąbrowskiego 20/3,  nawiążę współpracę z studentem III-V roku.

Oferujemy pracę stwarzającą możliwość rozwoju

Forma: 1-3 miesięczne płatne praktyki lub staż absolwencki, z opcją kontynuacji współpracy.

Do zadań w/w należeć będzie m.in.:
- sporządzanie projektów pozwów i pism procesowych oraz opinii

Oferta praktyk kierowana jest do studentów III i IV roku studiów prawniczych.

Terminy i czas praktyk:

• czas praktyk: 3 do 10 miesięcy (z możliwością przedłużenia na kolejny rok

Kancelaria PRESTIGE Radcy prawni Bróg i Srokosz z siedzibą w Chorzowie poszukuje absolwenta studiów prawniczych bądź aplikanta radcowskiego.

Kim jesteśmy:

Kancelaria specjalizuje się

Kancelaria adwokacko- radcowska Dutkowski i Kozłowska s.c. w Katowicach, zaprasza osoby zainteresowane odbyciem praktyk w niedużej kancelarii z nietuzinkowymi sprawami, do

JKM i Partnerzy Król-Mura Skrypko Stajer spółka partnerska radców prawnych poszukuje osoby do pracy w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii w Katowicach.

Wymagania:
- wyższe

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala z siedzibą w Pszczynie zaprasza studentów V roku studiów prawniczych do odbycia praktyk z możliwością podjęcia dalszej współpracy.

Od

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Lorica Iuris (Katowice, ul. Pukowca 15) poszukuje studentów III-V roku Prawa do odbycia  praktyk studenckich w semestrze zimowym.

Kontakt: Ten

Kancelaria Adwokacka Prawa Gospodarczego w Katowicach poszukuje do stałej współpracy studenta IV lub V roku prawa lub absolwenta w ramach odpłatnych praktyk (z możliwością objęcia

Kancelaria Ślązak Zapiór i Wspólnicy jest jedną z największych kancelarii prawnych w województwie śląskim. Podstawowa działalność Kancelarii dotyczy oferowania usług z zakresu

Kancelaria Adwokacka Adwokat Olga Zimoląg z siedzibą w  Bytomiu  przyjmie na praktykę studentów III - V roku prawa.

Okres praktyki zostanie uzgodniony indywidualnie

Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin.

Daje również szansę zdobycia cennego doświadczenia młodym i dynamicznym ludziom. Program Stażowy stanowi